МИТИНГ! РАЗДЕЛ ВАЛЮТНЫХ РИСКОВ 50/50 С ЗАСТРОЙЩИКОМ. АНТИКРИЗИСНЫЕ МЕРЫ.

Страница 2 из 10 Предыдущий  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Следующий

Предыдущая тема Следующая тема Перейти вниз

Re: МИТИНГ! РАЗДЕЛ ВАЛЮТНЫХ РИСКОВ 50/50 С ЗАСТРОЙЩИКОМ. АНТИКРИЗИСНЫЕ МЕРЫ.

Сообщение автор ===€goi$Т_®===> в 18/2/2015, 17:12

skoda пишет:Евгений, я вот честно не коим образом не хотела Вас обидеть, ну занесло меня немного. Прошу прощения! Это все моральная усталость сказывается!

Вита, ну хватит меня на Вы, чувствую себя старым каким-то))) Я же просил на ты)))
Я тебя извиняю и сам извиняюсь перед тобой! Smile Все надеюсь мы друг друга поняли) Теперь только конструктив и единое мышление, и один вектор в направлении нашего движения! Я понял одно, что переписка очень искажает, суть написанного человеком, по этому не воспринимаем близко к сердцу, если что! Smile
===€goi$Т_®===>

Дата регистрации : 2014-10-27

Посмотреть профиль

Вернуться к началу Перейти вниз

Сообщение автор dlnsergk в 18/2/2015, 17:14

Шоновні, всі в кого є олія в голові, ПРОШУ як людей --- припиніть срач на форумі
викладаю більш прийнятний лист у новій редакції... завтра несу в комітет. Хто захоче мені і нам всім допомогти давайте його сьогодні підпишемо....
Шкод, Ви мені обіцяли допомогти у зборі підписів

Последний раз редактировалось: dlnsergk (18/2/2015, 17:15), всего редактировалось 1 раз(а)
dlnsergk

Дата регистрации : 2015-01-22

Посмотреть профиль

Сообщение автор dlnsergk в 18/2/2015, 17:14

Голові комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності
Рибалці Сергію Вікторовичу
м.Київ, вул.Липська, 3

Копія: Заступнику голови комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності

Дзензерському Денису Вікторовичу
м.Київ, вул.Липська, 3

Відкритий лист мешканців
ЖК «Комфорт таун»

Шановний Сергію Вікторовичу!

Відповідно до даних, що оприлюднені на офіційному сайті Верховної Ради України, у комітеті з питань фінансової політики і банківської діяльності перебуває проект Закону України № 1558-1 «Про реструктуризацію зобов'язань за кредитами в іноземній валюті».
Відповідно до пояснювальної записки до цього законопроекту, останній покликаний нівелювати негативні наслідки курсових коливань на валютному ринку України, забезпечити захист прав громадян України - споживачів фінансових послуг, відновити довіру до банків та інших фінансових установ, вжити оперативних заходів щодо мінімізації збитків громадян при виконанні своїх кредитних зобов’язань.
Разом з тим змушені констатувати, що вказаний законопроект не відображає проблем та шляхів їх вирішення по іншим громадянам, які хоч і не перебувають саме у кредитних зобов’язаннях, проте мають зобов’язання перед забудовниками щодо купівлі продажу житла з прив’язкою до валюти.
Так, у Дніпровському районі міста Києва по вулиці Регенераторна 4 відбувається будівництво житлового комплексу «Комфорт таун». Залучення коштів інвесторів відбувалося на підставі договорів про участь у будівництві об’єкту нерухомості з подальшим укладанням попереднього та основного договорів купівлі – продажу нерухомості.
Відповідно до укладених попередніх та основних договорів купівлі-продажу, вартість об’єкту нерухомості визначена у доларах США, а відтак різке падіння курсу гривні потягло за собою зростання вартості об’єкту нерухості у рази.
Доводимо до Вашого відома, що у зв’язку з зазначеними вище проблемами, на нас як на покупців єдиного соціального житла, необґрунтовано покладено всі негативні наслідки валютного коливання, в результаті чого вартість такого житла економ класу, яка раніше декларувалась забудовником на рівні 10 тисяч, сягнула фактично 26 тисяч гривень за квадратний метр, що в будь-якому випадку є економічно необґрунтованим.
Доводимо до Вашого відома, що викладена вище проблема визначення вартості об’єкта нерухомості на первинному ринку у доларах, а відтак і покладення всіх валютних втрат і ризиків на покупців/позичальників є не поодиноким випадком, і носить масовий характер.
Зокрема, після набрання чинності Закону України № 3795-17 від 22.09.2011 року, щодо заборони споживчого кредитування у валюті, більшість
забудовників, з метою покладення валютних ризиків і втрат на покупців/позичальників/інвесторів, укладають договори без залучення банків, і застосовують інші механізми залучення коштів ніж то споживче кредитування.
Серед таких механізмів в тому числі залучення коштів через купівлю-продаж цінних паперів та укладення договір із визначенням вартості нерухомого майна у валюті, а відтак чинні та перспективні нормативні акти (в т.ч. законопроект № 1558-1) не зможуть захистити покупців/позичальників від валютних коливань.
Звертаємо Вашу увагу, що починаючи з 2011 року, більшість забудовників, користуючись прогалинами у законодавстві, з однієї сторони, та відсутністю альтернативи у позичальників/покупців/інвесторів – з іншої, нав’язуть наведені вище умови і як наслідок перекладають усі валютні втрати на громадян.

Враховуючи викладене, з метою комплексного вирішення питання валютних коливань та мінімізації збитків громадян України, просимо Вас, як суб'єкта права законодавчої ініціативи, внести зміни у законопроект 1558-1 та розширити його дію на всіх громадян України, що мають зобов’язання з прив’язкою до валюти по виплаті за договорами купівлі-продажу єдиного житла.
Щиро сподіваємось на Вашу допомогу у вирішенні наведеного вище питання.
Про результати розгляду просимо повідомити за адресою _________________________________________________________________

З повагою,
Ініціативна група
Покупців та інвесторів ЖК «Комфорт таун»
dlnsergk

Посмотреть профиль

Сообщение автор ===€goi$Т_®===> в 18/2/2015, 17:18

dlnsergk пишет:Голові комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності
Рибалці Сергію Вікторовичу
м.Київ, вул.Липська, 3

Копія:  Заступнику голови комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності

Дзензерському Денису Вікторовичу
м.Київ, вул.Липська, 3

Відкритий лист  мешканців
ЖК «Комфорт таун»

Шановний Сергію Вікторовичу!

Відповідно до даних, що оприлюднені на офіційному сайті Верховної Ради України, у комітеті з питань фінансової політики і банківської діяльності перебуває проект Закону України № 1558-1 «Про реструктуризацію зобов'язань за кредитами в іноземній валюті».
Відповідно до пояснювальної записки до цього законопроекту, останній покликаний нівелювати негативні наслідки курсових коливань на валютному ринку України, забезпечити захист прав громадян України - споживачів фінансових послуг, відновити довіру до банків та інших фінансових установ, вжити оперативних заходів щодо мінімізації збитків громадян при виконанні своїх кредитних зобов’язань.
Разом з тим змушені констатувати, що вказаний законопроект не відображає проблем та шляхів їх вирішення по іншим громадянам, які хоч і не перебувають саме у кредитних зобов’язаннях, проте мають зобов’язання перед забудовниками щодо купівлі продажу житла з прив’язкою до валюти.
Так, у Дніпровському районі міста Києва по вулиці Регенераторна 4 відбувається будівництво житлового комплексу «Комфорт таун». Залучення коштів інвесторів відбувалося на підставі договорів про участь у будівництві об’єкту нерухомості з подальшим укладанням попереднього та основного договорів купівлі – продажу нерухомості.
Відповідно до укладених попередніх та основних договорів купівлі-продажу, вартість об’єкту нерухомості визначена у доларах США, а відтак різке падіння курсу гривні потягло за собою зростання вартості об’єкту нерухості у рази.
Доводимо до Вашого відома, що у зв’язку з зазначеними вище проблемами, на нас як на покупців єдиного соціального житла, необґрунтовано покладено всі негативні наслідки валютного коливання, в результаті чого вартість такого житла економ класу, яка раніше декларувалась забудовником на рівні 10 тисяч, сягнула фактично 26 тисяч гривень за квадратний метр, що в будь-якому випадку є економічно необґрунтованим.
Доводимо до Вашого відома, що викладена вище проблема визначення вартості об’єкта нерухомості на первинному ринку у доларах, а відтак і покладення всіх валютних втрат і ризиків на покупців/позичальників є  не поодиноким  випадком, і носить масовий характер.  
Зокрема, після набрання чинності Закону України № 3795-17 від 22.09.2011 року, щодо заборони споживчого кредитування у валюті, більшість
забудовників, з метою покладення валютних ризиків і втрат на покупців/позичальників/інвесторів, укладають договори без залучення банків, і застосовують інші механізми залучення коштів ніж то споживче кредитування.
Серед таких механізмів в тому числі залучення коштів через купівлю-продаж цінних паперів та укладення договір із визначенням вартості нерухомого майна у валюті, а відтак чинні та перспективні нормативні акти (в т.ч. законопроект № 1558-1) не зможуть захистити покупців/позичальників від валютних коливань.
Звертаємо Вашу увагу, що починаючи з 2011 року, більшість забудовників, користуючись прогалинами у законодавстві, з однієї сторони, та  відсутністю альтернативи у позичальників/покупців/інвесторів – з іншої, нав’язуть наведені вище умови і як наслідок перекладають усі валютні втрати на громадян.    

Враховуючи викладене, з метою комплексного вирішення питання валютних коливань та мінімізації збитків громадян України, просимо Вас, як суб'єкта права законодавчої ініціативи, внести зміни у законопроект 1558-1 та розширити його дію на всіх громадян України, що мають зобов’язання з прив’язкою до валюти  по виплаті за договорами купівлі-продажу єдиного житла.
Щиро сподіваємось на Вашу допомогу у вирішенні наведеного вище питання.
Про результати розгляду просимо повідомити за адресою _________________________________________________________________

З повагою,
Ініціативна група
Покупців та інвесторів ЖК «Комфорт таун»

Его нужно оставить на КПП, и сделать смс рассылку что нужно подписать письмо! Сегодня вечером оставить, и пусть до завтра полежит до обеда! Конечно лучше чтоб оно дольше полежало... больше подпишут...
===€goi$Т_®===>

Посмотреть профиль

Сообщение автор jad_ в 18/2/2015, 17:25

Да нормально, а можна туди ще пару законів пугалок натицяти?
а в кінці  Щиро сподіваємось на співпрацю та Вашу допомогу у вирішенні наведеного вище питання. Заздалегідь дуже вдячні мешканці КТ та виборці))))
в 2-х єкз на КП
и смс всем подписать и так еще обїявление на КП " ПОДПИСЬ"
jad_

Дата регистрации : 2014-11-21

Посмотреть профиль

Сообщение автор ===€goi$Т_®===> в 18/2/2015, 17:27

Смс уже упало, вот это оперативность)))
===€goi$Т_®===>

Посмотреть профиль

Сообщение автор jad_ в 18/2/2015, 17:28

===€goi$Т_®===> пишет:Смс уже упало, вот это оперативность)))
та да молодці
еще и с ОП упало смс про оплату((((
так а слезное письмо уже не надо никому?
jad_

Посмотреть профиль

Сообщение автор skoda в 18/2/2015, 17:30

Соседи, давайте дружненько сегодня подпишем письмо.
Это можно будет сделать сегодня вечером с 20.00 до 21.00 возле Новуса

skoda

Дата регистрации : 2014-11-06

Посмотреть профиль

Сообщение автор Свет-Лана в 18/2/2015, 17:32

jad_ пишет:В какой холодной стране мы живём! У нас все скрыто, все в подполье. Советского миллионера не может найти даже Наркомфин с его сверхмощным налоговым аппаратом.))
и только Светочка нашла в мутном лесу Боровичок
а куда письмо пишем то? и КАКОЕ?

Алена, логичнее написать телу при исполнении с копией на владельцев, как-то так - тоесть всем, вдруг кто-то ответит))

письмо надо что бы содержало разъяснение почему нам не подходят антикризисные меры принятые на сегодняшний день и почему мы не хотим отдавать квартиры застройщику, то есть без цифр никак

Уважаемые бла=бла,

висловлюю свою повагу та прошу про наступне, розглянути мої розрахунки та надати відповідь стосовно доцільності запропонованої вами розстрочки. (как это будет на родном языке я хз)

и далее вся история в цифрах, у каждого она своя

и в конце

оскільки за умовою угоди №...моя заборгованість перед...складає....дол.США, офіційний курс Ощадбанку на 18,02,2015...то це складає...грн.
за 10 років я сплачу ,,,,дол.США відсотків за розстрочку, моя заробітна плата складає....грн., чи зможу я сплатити ціну продажу квартири при умові що курс залишиться незмінним, впродовж 10 років і не сконати?
Свет-Лана

Дата регистрации : 2015-01-30

Посмотреть профиль

Сообщение автор dlnsergk в 18/2/2015, 17:36

skoda пишет:Соседи, давайте дружненько сегодня подпишем письмо.
Это можно будет сделать сегодня вечером с 20.00 до 21.00 возле Новуса
на КП може загубитись і помятись, втратити вигляд документу. Нам його потрібно подати завтра в нормальному вигляді.
Довше чекати не можемо, так як можемо пропустити час на роботі у комітеті.
dlnsergk

Посмотреть профиль

Сообщение автор dlnsergk в 18/2/2015, 17:39

ВСІ ЗРОЗУМІЛИ? підписувати (хто хоче) З  20 00 по 21 00 біля новуса.
dlnsergk

Посмотреть профиль

Сообщение автор dlnsergk в 18/2/2015, 17:45

Давайте вирішувати питання. перестраховуватись.
Відчуваю, що скоро наш форум завалять КАНівці.
dlnsergk

Посмотреть профиль

Сообщение автор jad_ в 18/2/2015, 17:45

Сергій а про виборців не додали? воно наче їх чіпляє неаби як
О шо робити тим хто у нічну зміну? Не зможе підписати, хоча якщо сильний поспіх то нехай хоч 30 підпишуть, але це мляво
jad_

Посмотреть профиль

Сообщение автор jad_ в 18/2/2015, 17:45

dlnsergk пишет:Давайте вирішувати питання. перестраховуватись.
нашо воно їм?
ми ж інший наваяем
jad_

Посмотреть профиль

Сообщение автор ===€goi$Т_®===> в 18/2/2015, 18:20

dlnsergk пишет:Давайте вирішувати питання. перестраховуватись.
Они уже и так тут, они здесь были с самого его появления, так что расслабьтесь они все знают! А валить на станут я думаю, покрайней мере надеюсь)) Письмо лучше оставить на КПП, мы так делали неоднократно! Ни разу оно не помялось, не переживайте Сергей. Просто смысл стоять и мерзнуть, и не все смогут подписать за такой короткий промежуток... Я лично писем пять разных подписывал на кпп за весь период войны с КАНом и они всегда оставались в хорошем виде.
===€goi$Т_®===>

Посмотреть профиль

Сообщение автор zmeya_j в 18/2/2015, 19:11

Добрый вечер, мы тоже хотим подписаться под письмом. Но мы не живем еще в городке и сегодня не успеем. Как быть таким как мы?

zmeya_j

Дата регистрации : 2015-02-18

Посмотреть профиль

Сообщение автор ===€goi$Т_®===> в 18/2/2015, 19:28

Я думаю письмо оставят до завтра, по крайней мере надеюсь на то что его автор последует моему совету... Иначе под письмом подпишется очень мало людей, в частности я еще не вернусь с работы до этого времени, и так же не успею...
===€goi$Т_®===>

Посмотреть профиль

Сообщение автор evgeniy2000 в 18/2/2015, 19:29

Просьба к тем, кто оповещает всех через систему рассылки смс http://ctownmiting.org.ua/sms : если пишите текст кириллицей, то желательно до 70 символов впихнуться, а то есть проблемы с доставкой, которые не предусмотрел ранее. Все смс, кому не доставлено было - уже доставились с небольшим опазданием

evgeniy2000

Дата регистрации : 2014-11-15

Посмотреть профиль

Сообщение автор jad_ в 18/2/2015, 19:34

===€goi$Т_®===> пишет:Я думаю письмо оставят до завтра, по крайней мере надеюсь на то что его автор последует моему совету... Иначе под письмом подпишется очень мало людей, в частности я еще не вернусь с работы до этого времени, и так же не успею...
я могу подписать за тех кого не будет..скажите если не секрет или в личку Фио дом квартиру ..а подпись я сделаю
уже просили)))
jad_

Посмотреть профиль

Сообщение автор zmeya_j в 18/2/2015, 20:47

jad_, отправила в личку. Спасибо

zmeya_j

Дата регистрации : 2015-02-18

Посмотреть профиль

Сообщение автор Olena3036 в 18/2/2015, 20:58

А почему в письме указана стоимость кв.м изначальная 10000грн, а стала 26000,у меня например квадрат стоит 1362$,а это сейчас 36500кв.м.(((

Olena3036

Посмотреть профиль

Сообщение автор ovechka в 18/2/2015, 21:29

Кто присоединяется к "неплатёжному байкоту"?

ovechka

Дата регистрации : 2015-02-11

Посмотреть профиль

Сообщение автор ovechka в 18/2/2015, 21:32

Пусть я буду #1, все кто за мной #2,#3 и т.д. чтоб легче считать

ovechka

Дата регистрации : 2015-02-11

Посмотреть профиль

Сообщение автор skoda в 18/2/2015, 21:46

Итого 60 подписей!

Всем спасибо! Все молодцы!

skoda

Дата регистрации : 2014-11-06

Посмотреть профиль

Сообщение автор НАтале в 18/2/2015, 22:25

Вот это скорость - прочитала письмо только что и поняла, что подписать уже не сложилосьSad так, конечно, не только у меня получилось. В принципе, 60 подписей немало, но можно бы чуть больше времени на подписи выделять.

НАтале

Дата регистрации : 2015-02-08

Посмотреть профиль

Сообщение автор Спонсируемый контент

Спонсируемый контент

Страница 2 из 10 Предыдущий  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Следующий

Предыдущая тема Следующая тема Вернуться к началу

Права доступа к этому форуму: